Логотип журнала "Провизор"
Держлікінспекція анулювала ліцензії трьом виробникам лікарських засобів
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Держлікінспекція анулювала ліцензії трьом виробникам лікарських засобів

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів проводить регулярні перевірки вітчизняних виробників на предмет дотримання Ліцензійних умов з промислового виробництва лікарських засобів.

У II кварталі 2010 року було перевірено 15 виробників лікарських засобів. Інспектори Держлікінспекції, зокрема, перевірили виробників медичних газів, субстанцій та нестерильних лікарських засобів.

За результатами перевірки сім суб’єктів господарювання отримали розпорядження Держлікінспекції про призупинення виробництва до усунення порушень. Таке рішення було винесене на підставі виявлених критичних порушень, що можуть призвести до виробництва неякісних лікарських засобів, які можуть завдати шкоду здоров’ю людини.

Крім того, на підставі акта про неможливість забезпечення виконання Ліцензійних умов були анульовані ліцензії трьом виробникам лікарських засобів. Таке суворе покарання стало наслідком того, що інспектори Держлікінспекції встановили, що на цих підприємствах неможливо здійснювати діяльність з виробництва лікарських засобів. Зокрема, на цих виробництвах була відсутня матеріально-технічна база для здійснення відповідної діяльності.

Також п’яти суб’єктам було надано розпорядження про усунення суттєвих та несуттєвих порушень, яке має бути виконано протягом трьох місяців. Невиконання цього розпорядження є для контролюючого органу підставою про анулювання ліцензії.

Протягом цього терміну виробники мають відповідно до законодавства надавати Держлікінспекції документальні підтвердження щодо усунення виявлених порушень.
За матеріалами Держлікінспекції України

http://http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2022Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика