Логотип журнала "Провизор"
У Тігіпко пропонують підвищити вимоги до постачальників
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


У Тігіпко пропонують підвищити вимоги до постачальників

Для перекриття каналів постачань фальсифікованих ліків до України необхідно наблизити вимоги ліцензійних умов для здійснення оптової дистрибуції лікарських засобів до європейських стандартів.

Про це заявив керівник Експертної групи з питань охорони здоров’я партії «Сильна Україна», голова Наглядової ради фармацевтичної компанії «Альба Україна» Володимир Дудка в інтерв’ю журналу «Компаньйон».

За його словами, сьогодні перша десятка фармацевтичних дистриб’юторів, які працюють за прямими контрактами, здійснює діяльність відповідно до європейських стандартів. «Проблема в тому, що ще не ліквідовані умови для дій гравців «групи ризику» - учасників багатоланкових торговельних ланцюжків, завдяки яким фальсифікат і контрабанда потрапляють на ринок. Галузеві експерти давно пропонують поширити європейські стандарти на всіх учасників ринку, посиливши ліцензійні умови», - говорить експерт.

На думку пана Дудки, наразі це зробити саме час: крапля переповнила чашу після резонансного випадку з виявленням підпільного складу з виробництва фальсифікованих ліків у місті Василькові, де було знайдено десятки тисяч упаковок популярних медпрепаратів.

Щоб уникнути потрапляння підробок на український ринок, необхідно запровадити такі вимоги до компаній, що займаються оптовою дистрибуцією: асортимент ліків має включати не менше 50% зареєстрованих в Україні препаратів, товарний запас на складах має забезпечувати потреби не менше семи днів, система логістики має бути розрахована на доставку ліків до аптек усіх без винятку регіонів України протягом однієї доби, дистриб’ютори повинні впровадити автоматизовану систему контролю і обліку продукції.

Насамперед ефективність від запровадження цих заходів відчує на собі споживач. «Профілактика» оптового ринку створить умови, за яких перебої з постачанням ліків до аптек будуть неможливими, а ціни стабілізуються», - запевнив Володимир Дудка.

За матеріалами silnaukraina.com

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика