Логотип журнала "Провизор"
Львівські аптеки відповідають міжнародним вимогам
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Львівські аптеки відповідають міжнародним вимогам

Компанія „Маркет Універсал” (мережа аптек D.S., м. Львів) наприкінці 2010 року вдруге отримала сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001:2009) у сфері роздрібної та оптової торгівлі лікарськими засобами.

«Система управління якістю зацікавила нас, в першу чергу, як додаткова можливість упорядкувати внутрішні бізнес-процеси і, безумовно, як механізм, що дає реальні переваги у сфері управління підприємством у цілому, - коментує генеральний директор компанії Олег Никулишин. – Основними поняттями, які визначає стандарт ISO 9001, є процесний підхід, орієнтація на споживача та постійне поліпшення».

Для з’ясування рівня фармацевтичних послуг «Маркет Універсал» упродовж п’яти років систематично проводить опитування серед клієнтів. «Під час одного з опитувань 2010 року ми отримали 500 заповнених анкет від постійних і спонтанних відвідувачів. Запитували їх про таке: чи відповідає рівень наших послуг вашим очікуванням? 85% респондентів відповіли «так», а 13% зазначили, що ми перевищуємо їхні очікування, - розповідає директор з маркетингу мережі аптек D.S. Люба Дуб. – На запитання щодо рівня наших послуг порівняно з іншими аптечними закладами міста понад 80% відповіли, що наш рівень кращий та значно кращий. І лише 19% зазначили, що нічого особливого у наданні фармпослуг у мережі D.S. не вбачають. Однак про те, що рівень гірший, не сказав жоден опитаний. Отже, відвідувачі дали високу оцінку роботі наших аптек.

Те, що компанія рухається у потрібному напрямку, продемонструвала співпраця дочірньої аптечної мережі «Ужфарм» через управляючу компанію «Маркет Універсал» з Європейським банком реконструкції і розвитку. Банк фінансує проекти для розвитку управлінської діяльності підприємств України. Відзначивши аптечну мережу «Ужфарм» як підприємство, що активно розвивається, ЄБРР профінансував їхній проект з підготовки до сертифікації за стандартом ISO. Це ще раз продемонструвало, що стандартизована діяльність підприємства у Європі вважається належною практикою.

За матеріалами pharma.net.ua

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика