Логотип журнала "Провизор"
Зареєстровано закон щодо обмеження реклами лікарських засобів
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Зареєстровано закон щодо обмеження реклами лікарських засобів

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України «Про рекламу» щодо обмеження реклами лікарських засобів.

Законопроект № 8065 від 03.02.2011 передано на розгляд комітету народним депутатом України Петром Симоненко (голова фракції Комуністичної партії України).

Документом пропонується внести зміни в статтю 21 Закону України «Про рекламу» («Реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації»). Виклавши її в такій редакції:

«Реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації може здійснюватися тільки у відповідних спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ та лікарів, або шляхом розміщення внутрішньої реклами у закладах охорони здоров’я, аптечних закладах, а також розповсюджуватися на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики».

Як пояснюють автори законопроекту, цей документ має на меті знизити безконтрольне самолікування громадян, для того щоб вони могли отримувати кваліфіковану допомогу тільки лікарів щодо діагностування хвороб, призначення ліків та методів лікування.

Також у Парламенті ініціюють проведення парламентських слухань на тему: «Про сучасний стан і перспективи розвитку фармацевтичної галузі України» (18 травня 2011 року). Ініціаторами виступили: Бахтеєва Т. Д., Каракай Ю. В., Коновалюк В. І., Самофалов Г. Г., Маньковський Г. В., Гайдаєв Ю. О.

http://www.provisor.com.ua/


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика