Логотип журнала "Провизор"
Грип під контролем
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Грип під контролем

«Ситуація із захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції по регіонах України залишається контрольованою. За останню добу завдяки проведенню протиепідемічних заходів темпи захворюваності зменшились, епідемічна ситуація в державі не погіршилась. Майже не збільшилась кількість адміністративних територій, де спостерігається перевищення епідемічного порогу. Зменшилась кількість загальноосвітніх шкіл, в яких введені обмежувальні заходи, з 664 до 585 та дитячих дошкільних закладах з 30 до 26» — констатував наприкінці грудня головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко.

Незначне перевищення епідемічних порогів (1–1,5 рази) зареєстровано в 15 областях України. Це Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Значне перевищення епідемічних порогів (більш ніж в 1,5 рази) зареєстровано лише в Сумській області.

Вінницька, Дніпропетровська, Чернівецька, Чернігівська області наближаються до регіонів із значним перевищенням епідемічних порогів.

На 259 адміністративних територіях спостерігається перевищення епідемічного порогу. Наприклад, в АР Крим — на 5, Вінницькій області — на 19, Волинській області — на 8, Дніпропетровській області — на 20, Донецькій області — на 9, Запорізькій області — на 8, Луганській області — на 6, Полтавській області — на 17, Сумській області — на 18, Чернігівській області — на 16 та інші.

Всього в Україні введені обмежувальні заходи в 585 школах та 26 дитячих дошкільних закладах (у т. ч. у Полтавській області — 12, Львівській — 1, Вінницькій — 88, Донецькій — 86, Рівненській — 109, Тернопільській — 7, Хмельницькій — 147 та ін.).

Міста, де закриті всі школи: Вінниця; Дебальцеве, Сніжне, Краматорськ, Єнакієве (Донецька область); Лубни (Полтавська обл.); Рівне, Острог, Дубно, Кузнєцовськ (Рівненська обл.); Світловодськ (Кіровоградська обл.); Хмельницьк.

Відновлені заняття в школах м. Тернопіль, м. Львів, м. Дрогобич (Львівської області), м. Артемівськ (Донецької області), м. Берегово (Закарпатської області).

В Україні проти грипу щеплено 507 114 осіб. Щеплювальна кампанія продовжується.

Лабораторно підтверджуються віруси грипу типу А (у т. ч. H1N1 пандемічний) та В (домінує). За останній тиждень досліджено 275 осіб методом ПЛР, у 71 випадку виділено вірус грипу В (26%).

Летальність: 4 випадки (Львівська обл. — 3, Вінницька обл. — 1).

Початок канікул з 27.12. призведе до зниження рівня захворюваності на грип та ГРІ.

За матеріалами прес-служби МОЗ України

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика