Логотип журнала "Провизор"
МОЗ затвердив обов’язковий мінімум ліків для аптек на період епідемії
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


МОЗ затвердив обов’язковий мінімум ліків для аптек на період епідемії

Міністерство охорони здоров’я затвердило обов’язковий мінімальний асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек і аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу.

Відповідний наказ № 933 затверджено 1 листопада 2010 року. Цей наказ набирає чинності від дня офіційного опублікування.

«Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України доручено забезпечити здійснення моніторингу наявності лікарських засобів і виробів медичного призначення, що включені до переліку, в аптеках і аптечних пунктах»,— йдеться в наказі.

Відповідно до нормативного акту, втратив чинність наказ Міністерства охорони здоров’я України від 13.01.2010 № 3 (0122-10) «Про затвердження Обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек і аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу A / H1N1 / ».

До списку включено:

I. Лікарські засоби

1. Азитроміцин (азимет, азитрокс тощо). 2. Амізон (амізон тощо). 3. Ампіцилін (ампіциліну тригідрат, ампіцилін тощо). 4. Арбідол (арбідол тощо). 5. Аскорбінова кислота (монопрепарат і його комбінації) (аскорутин, вітамін C тощо). 6. Ацетилсаліцилова кислота (монопрепарат і його комбінації) (аспірин, терапін тощо). 7. Дексаметазон (дексона, дексаметазону фосфат тощо). 8. Доксициклін (вібраміцин Д, доксицикліну гідрохлорид тощо). 9. Ібупрофен (монопрепарат і його комбінації) (ібупром, ібуфен тощо). 10. Інтерферон (альфа) — 2 (бета) (альфарон, назоферон тощо). 11. Кислота мефенамінова (монопрепарат і його комбінації) (мефенамінова кислота, есмін тощо). 12. Комбінації спиртових розчинів для дезинфекції рук. 13. Ксилометазолин (монопрепарат і його комбінації) (фармазолін, евказолін тощо). 14. Левамізол (декарис, левамізол тощо). 15. Лоратадин (алерік, кларитин тощо). 16. Мазь оксолінова (оксолінова мазь, оксолін тощо). 17. Метамізол натрію (монопрепарат і його комбінації) (анальгін, темпалгін тощо). 18. Нафазолін (нафтизин, санорин тощо). 19. Октенидин у комбінації з феноксиетанолом (октенісепт тощо). 20. Парацетамол (монопрепарат та його комбінації) (грипекс, мілістан тощо). 21. Полівітаміни (ревіт, ундевіт тощо). 22. Поліоксидоній (поліоксидоній тощо). 23. Спирт етиловий 70 % (антисепт, медасепт тощо). 24. Тилорон (аміксин, лавомакс тощо). 25. Фузафунгін (біопарокс тощо). 26. Фенспірид (ереспал, інспірон тощо). 27. Хлоргексидин (хлоргексидину біглюконат, септофорт тощо). 28. Хлорпірамін (супрастин, супростилін тощо).

II. Вироби медичного призначення

1. Вата або вироби з вати. 2. Гірчичники. 3. Грілки. 4. Марля. 5. Маски одноразові або багаторазові марлеві. 6. Пристрої / системи для інфузій. 7. Рукавички нестерильні. 8. Серветки для дезінфекції. 9. Термометри. 10. Шприци.

За матеріалами http://zakon1.rada.gov.ua

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика