Логотип журнала "Провизор"
Президент схвалив маркування лікарських засобів шрифтом Брайля АМКУ оштрафував низку фармацевтичних компаній
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Президент схвалив маркування лікарських засобів шрифтом Брайля

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України № 2165-VI «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про лікарські засоби » щодо маркування лікарських засобів шрифтом Брайля.

Згідно з даним Законом Верховна Рада України постановила на зовнішній упаковці лікарських засобів шрифтом Брайля позначати назву лікарського засобу, дозу діючої речовини та лікарську форму.

Зокрема, Міністерство охорони здоров’я України визначатиме лікарські засоби, упаковка яких не маркується шрифтом Брайля, або ж ті, де шрифтом Брайля зазначається тільки назва лікарського засобу.

Так, згідно із Законом вимоги до маркування лікарських засобів застосовуються до тих лікарських засобів, які зареєстровані (перереєстровані) в Україні після набрання чинності цим Законом.
За матеріалами прес-служби Президента України

АМКУ оштрафував низку фармацевтичних компаній

Чернівецьке обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Фармацевтична фірма «Центр-Буковина», КП «Арніка Фарм», МППВКФ «Мрія» та Центральну комунальну аптеку № 22 загалом на 12,63 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, суб’єкти господарювання через безпідставне збільшення торговельної надбавки завищили роздрібні ціни на лікарські засоби. Компанії визнали та припинили порушувати закон і зобов’ язалися сплатити штраф до державного бюджету.

Комітет також оштрафував ТОВ «Фармацевтична фірма «Центр-Буковина» на 2,45 тис. грн. за подання недостовірної інформації.

Волинське обласне відділення Комітету оштрафувало ПП «Ніагара» на 2 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію — поширення реклами, що вводить в оману. Підприємство розповсюдило неправдиву рекламу щодо надання знижок на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що не відповідало дійсності та вводило споживачів в оману. Підприємство визнало порушення та зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.
Джерело:http://www.amc.gov.ua;http://www.pharma.net.ua

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика