Логотип журнала "Провизор"
ОКУЛОХЕЕЛЬ: ваш світлий погляд у майбутнє
Другие статьи из раздела: Компании и их продукция
Статья
№ 9`2015 Как выбрать бюстгальтер для кормления?
№ 06'2013 Контактные линзы при астигматизме
№ 14'2011 УГОЛЬ
№ 11'2011 Изучение потребительских и клинических свойств отбеливающей зубной пасты из натуральных компонентов
№ 10'2011 ЦИСТИТ? ПИПЕМИДИН-РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМЫ
№ 09'2011 ЧБД — не приговор
№ 08'2011 Наномедицина и нанофармакология: инновационные технологии в Украину
№ 08'2011 ГЕПАРСИЛ МОЩНАЯ ЗАЩИТА ДЛЯ ПЕЧЕНИИ НЕ ТОЛЬКО...
№ 07'2011 Здоровье и радость движения
№ 07'2011 Мужские достоинства, или Особенности гендерной анатомии

ОКУЛОХЕЕЛЬ: ваш світлий погляд у майбутнє

Важко переоцінити роль очей у повсякденному житті. Близько 90% всієї інформації про зовнішній світ ми отримуємо завдяки зору. При цьому очі схильні до різних захворювань та вразливі для травм, хімічних та фізичних факторів, інфекцій

Часто спостерігаються і функціональні порушення у вигляді синдрому «втомлених очей» (астенопії) чи синдрому «сухих очей». Ці зміни можуть зустрічатися у кожного внаслідок різних причин. Наприклад, читання і тривала робота за комп’ютером, керування автомобілем, користування контактними лінзами тощо. Факторами ризику також виступають: вікові зміни, схильність до спадкових захворювань, виробничі чинники, супутні захворювання, несприятлива екологія.

Традиційна терапія захворювань очей передбачає призначення протизапальних, антимікробних, антигістамінних препаратів. Проте недостатня ефективність сучасних фармакологічних засобів, вірогідність звикання до них та розвитку побічних ефектів змушує фахівців шукати альтернативи.

Засобом терапевтичного вибору є антигомотоксичний препарат Окулохеель у формі очних крапель. Це комплексний біологічний засіб, що складається з 4-х рослинних компонентів в надмалих дозах. Euphrasia officinalis, Cochlearia officinalis та Echinacea angustifolia виявляють протизапальну, антимікробну, знеболювальну дії при запаленні, гіперемії очей, ріжучому болю, світлобоязні. Jaborandi нормалізує тонус м’язів очей, усуває почервоніння та сльозотечу. Комплексний склад препарату забезпечує цитопротекторну та трофічну дії на всі структури ока.

У 2007 р. на Медичному тижні в Баден-Бадені (головному світовому натуропатичному симпозіумі) українським фахівцям за клінічне дослідження ефективності використання препарату Окулохеель була присуджена премія імені Г.-Г. Рекевега – найпрестижніша нагорода в галузі комплементарної медицини. Дослідження свідчать про дієвість препарату, що сприяє відновленню функцій клітин ока та нормалізації сльозовиділення. Препарат добре зарекомендував себе для профілактики та терапії гострих і хронічних запальних захворювань органів зору (кон’юнктивіти, блефарити, кератити), а в мікрохірургії ока — для попередження та усунення запальної реакції в перед- та післяопераційний період.

Окулохеель сприяє відновленню зору при тривалому перенапруженні очей — усуває сльозотечу, подразнення, почервоніння. Препарат також показаний при алергічних станах (блефарокон’юнктивіт, весняний катар).

Окулохеель незамінний для догляду за кон’юнктивою у новонароджених та попередження розвитку запальних процесів в неонатальному періоді.

Очні краплі Окулохеель випускаються у вигляді зручних для використання капсул-крапельниць. Безпечність та відсутність вікових обмежень дозволяють застосовувати препарат тривало, а також в період вагітності та годування груддю.

Про здоров’я очей необхідно піклуватися, при будьякому відхиленні від норми потрібно звертатися до лікаря, незалежно від віку людини. Тож будьмо уважними до своїх очей сьогодні, аби мати світлий погляд завтра!

А. А. Відуецька

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика