Логотип журнала "Провизор"

Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Уряд виділив 12,9 млн грн. на створення центру з розробки вакцин

Кабінет Міністрів України виділив 12,9 млн грн. на створення наукового центру інноваційних біотехнологій та лабораторії з розробки вакцин проти онкологічних та інфекційних захворювань. Про це повідомив координатор проекту зі створення Державного центру інноваційних біотехнологій, радник Прем’єр-міністра України Віталій Чудновський.

«Центр збудований буквально за півтора роки і оснащений найсучаснішим обладнанням для проведення медичних і ветеринарних досліджень», — повідомив він.

Віталій Чудновський також підкреслив, що центр дістав підтримку держави за ініціативою Юлії Тимошенко: «Ми дізналися, що академік Анатолій Завірюха розробив препарат, який може застосовуватися як для профілактики, так і для лікування онкологічних захворювань. Була проведена величезна робота, виділені кошти і створена необхідна база для проведення подальших досліджень».

«Підпорядкувати його (центр) потрібно уряду, а не окремому міністерству, для того, щоб була можливість універсально працювати»
, — повідомила Прем’єр-міністр.

За словами Ю. Тимошенко, при Державному центрі інноваційних біотехнологій планується утворити наукову раду для того, щоб розмежувати функціонування центру і проведення наукової роботи.

«Наукову раду ми, безумовно, пропонуємо очолити Анатолію Івановичу (Завірюсі), який і є автором перших розробок, які на базі цього центру будуть освоюватися, вивчатися і при наявності відповідних досліджень — клінічних і доклінічних — будуть вводитися для лікування і профілактики онкологічних та інфекційних хвороб», — сказала Ю. Тимошенко.

Глава Уряду доручила Міністерству охорони здоров’я розробити проект розпорядження Кабінету Міністрів про порядок організаційних заходів для завершення доклінічних та клінічних випробувань препарату Лейкозав, щоб розширити проведення наукових досліджень щодо інших захворювань.

http://www.kmu.gov.ua

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика