Логотип журнала "Провизор"
Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів

Оголошення !

У зв`язку з набранням чинності спільного наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів від 03.03.2009 № 44 / 27 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами»

Звертаємо увагу суб`єктів господарювання, що провадять або мають намір провадити діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, на необхідність забезпечення умов для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до аптек та аптечних кіосків відповідно до вимог ДБН В.2.2-17: 2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» із зазначенням відповідної інформації у паспортах аптечних закладів (структурних підрозділів) згідно пункту 2.5.7. Ліцензійних умов.

Оголошення !

Відповідно до пункту 2.5.7. Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Держлікінспекції від 03.03.2009р. № 44 / 27, суб`єкти господарювання, які мають намір провадити господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, повинні забезпечити умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до аптек та аптечних кіосків відповідно до вимог ДБН В.2.2-17: 2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

У зв`язку з численними зверненнями операторів фармацевтичного ринку Держлікінспекцією було направлено запит до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України щодо можливості використання кнопки виклику персоналу при вході до аптеки чи аптечного кіоску як один із шляхів забезпечення умов для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до аптек та аптечних кіосків. На адресу Держлікінспекції надійшло роз`яснення, що кнопка виклику може використовуватись як додатковий засіб забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів соціальної сфери, наявність зазначеного засобу доступності не звільняє заклади охорони здоров`я від виконання умов зазначених Державних будівельних норм у повному обсязі.

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика