Логотип журнала "Провизор"
Хвиля мега-злиття у фармгалузі продовжиться
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют

Хвиля мега-злиття у фармгалузі продовжиться

Як наголошується у новому звіті «Злиття і поглинання у фармацевтичному секторі в 2009 р. — критичні чинники успіху конкуренції на ринку консолідації», підготовленому експертами британського інформаційно- видавничого агентства URCH Publishing, операція між фармацевтичними компаніями Pfizer і Wyeth приведе до значних змін в світовій фармгалузі і спричинить зподібні операції між іншими крупними фармвиробниками.

На думку автора звіту Стіва Сегета, 2009 р. стане роком таких змін у структурі і динаміці розвитку світової фармгалузі, яких вона не переживала з 2000 р. Експерти вважають, що за трьома мега- злиттями, про які повідомляли у I кварталі 2009 р., можливо, послідують ще три операції, що приведе до зміни в розстановці сил серед десятки провідних світових виробників ліків. «Двома найбільш можливими операціями можуть стати операції з придбання Bristol-Myers Squibb і Bayer», — вважає пан Сегет. Серед потенційних покупців він згадує Sanofi- Aventis і Novartis, проте не скидає з рахунків і Johnson&Johnson або GlaxoSmithKline, якщо у останньої не складеться операція з американською біотехнологічною компанією Allergan. Крім того, він вважає, що консолідація необхідна таким компаніям, як Eli Lilly, GlaxoSmithKline і Takeda. Кожна з них повинна активно розглядати можливості для консолідації, щоб задовольнити інвесторів і продовжувати конкурувати з тими компаніями, які вже об`єдналися. Автори звіту вказують, що консолідація фармсектору призведе до фундаментального зрушення у ринковій динаміці, яке торкнеться практично всіх категорій продукції.

http://www.pharmvestnik.ru

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика