Логотип журнала "Провизор"
Рекомендовано анулювати 16 ліцензій на провадження господарської діяльності на оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Рекомендовано анулювати 16 ліцензій на провадження господарської діяльності на оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами

На засіданні Ліцензійної комісії Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення, яке відбулося 23 квітня 2008 року, Держслужбі було рекомендовано анулювати 16 ліцензій в Дніпропетровській області на провадження господарської діяльності на оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами (ЛЗ).

На засіданні комісії розглядалося 36 справ суб’єктів господарювання.

П’ятеро суб’єктів господарювання, ліцензії яких було рекомендовано анулювати, відмовилися від проведення перевірки. За кількома адресами аптечні склади взагалі відсутні. Чотири суб’єкта господарювання лишилися ліцензії через надання недостовірної інформації про стан аптечного складу, що, згідно Закону про ліцензування, є підставою для анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі ЛЗ.

Протягом планової перевірки аптек та аптечних складів Дніпропетровської області інспектори Держслужби часто стикалися з порушеннями умов зберігання ЛЗ. Але на два таких випадки ми хочемо звернути особливу увагу, адже їх можна назвати неприпустимо жахливими для фармацевтичної галузі. На досить великому складі фахівці Держслужби побачили наступне: «Виробничі приміщення обклеєні шпалерами, які відірвані від стін. Стеля потріскана та в слідах підтоплення. Поли вкриті цементною стяжкою, яка розпалася та при роботі утворюється пил, який осідає на всі поверхні складу, а також на медикаменти. Частково поли покриті плиткою, яка відклеїлась та не дозволяє вологе прибирання з використанням дезінфекційних засобів». Усі ці, та багато інших неприпустимих порушень санітарно-гігієнічного стану аптечного складу були внесені інспекторами до акту.

Але, як виявилося, недобросовісні фармпрацівники здатні й на ще грубіші порушення. В одному із аптечних закладів інспектори Держслужби виявили в одному з приміщень працівників, які відрізали з упаковок БАДів термін виготовлення та кінцевий термін вживання. Причому поряд знаходилися такі самі упаковки з вказаною БАД, але з протермінованим терміном використання. Звичайно, що ліцензії на провадження оптової торгівлі ЛЗ в цих суб’єктів господарювання було анульовано.

Держслужба знову звертає увагу на той факт, що майже усі суб’єкти господарської діяльності, питання яких розглядалося на засіданні Ліцензійної комісії, скористалися послугами консалтингових фірм.

http://www.dslz.gov.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика