Логотип журнала "Провизор"
Порядок розподілу квот та умов виробництва трамадолу вступив у дію 25 квітня 2008 року
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют


Порядок розподілу квот та умов виробництва трамадолу вступив у дію 25 квітня 2008 року

15 квітня 2008 року Міністерством юстиції був зареєстрований Наказ Міністерства охорони здоров’я від 01.04.08 № 167 «Про затвердження Порядку та умов розподілу квот між юридичними особами, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом лікарських засобів, на які встановлено квоти, та контролю за їх дотриманням».

Цей документ визначає порядок та умови розподілу квот між юридичними особами, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом лікарського засобу «трамадол» в межах обсягу квот, зат- верджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 89 (далі — квоти), на підставі ліцензії на виробництво лікарських засобів.

Згідно Наказу, для визначення переліку юридичних осіб та здійснення кількісного розподілу квоти МОЗ утворює міжвідомчу комісію, до складу якої входять Міністр охорони здоров’я України (голова комісії), заступник Міністра охорони здоров’я України, начальник юридичної служби МОЗ, представник Міністерства внутрішніх справ України (за згодою), представник Міністерства економіки України (за згодою), представник Служби безпеки України (за згодою), представник Державної служби (секретар комісії), представник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ. 

Як зазначається в документі, право на отримання квоти мають юридичні особи всіх форм власності з повним циклом виробництва. Згідно Порядку, на підставі поданих до Державної служби юридичною особою відомостей про обсяги виробництва лікарського засобу «трамадол», Державна служба готує довідку про виділення обсягів виробництва лікарського засобу «трамадол».

Комісія розглядає подані заявниками документи та підготовлену Державною службою довідку про виділення обсягів виробництва лікарського засобу «трамадол» і затверджує обсяги виробництва «трамадолу» юридичними особами в межах квоти, встановленої Кабінетом Міністрів України.

Рішення комісії оформлюється наказом МОЗ. Після цього, на підставі наказу МОЗ видає довідку про виділення обсягів виробництва лікарського засобу «трамадол» за формою, наведеною в додатку 7 до цього Порядку. Комісія має повноваження відмовити у наданні квот за умовами, якщо виявиться:

  • відсутність повного циклу виробництва;
  • подання не в повному обсязі документів відповідно до пункту 8 цього Порядку;
  • наявність актів перевірки контролюючих органів із встановленням фактів порушення законодавства з обігу «трамадолу».

З Наказом МОЗ від 01.04.08 № 167 «Про затвердження порядку та умов розподілу квот між юридичними особами, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом лікарських засобів, на які встановлено квоти, та контролю за їх дотриманням» можна ознайомитися на офіційному сайті Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення.

http://www.dslz.gov.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика