Логотип журнала "Провизор"
Вступ України до СОТ не матиме жодних негативних наслідків для вітчизняної фармацевтичної галузі

Вступ України до СОТ не матиме жодних негативних наслідків для вітчизняної фармацевтичної галузі

Вступ України до Світової організації торгівлі ніяк не відобразиться на фармацевтичній галузі, оскільки фактично останні кілька років вітчизняна фармацевтика вже живе в умовах СОТ. Про це розповів голова Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення О. С. Соловйов під час телевізійного інтерв’ю.

Журналістка телеканалу «Діловий світ» запитала, наскільки вірним є ствердження, що нібито вступ України до СОТ, очікуваний найближчими днями, може мати негативні наслідки для вітчизняної фармацевтичної галузі, бо це може спричинити навали закордонних препаратів на ринок.

«Ніякої катастрофи не буде, — заявив голова Держслужби, — бо Україна ще у 2005 році ліквідувала всі митні бар’єри відносно лікарських засобів і сировини, що використовується для виробництва лікарських засобів. Тому всі іноземні виробники, які хотіли бути присутніми на ринку України, — вони вже є».

Він додав, що вітчизняне виробництво дуже успішно працює, не дивлячись на збільшення конкуренції в цій галузі з 2005 року. «Десь 25 % від загального обсягу лікарських засобів на вітчизняному фармринку виробляється вітчизняними підприємствами», — підкреслив О. Соловйов. Таким чином, успішна конкуренція українських фармацевтичних підприємств зайвий раз доводить, що українські підприємці можуть успішно конкурувати з закордонними виробниками.

Нагадаємо, церемонію підписання протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі призначено на 5 лютого. Про це повідомляється сьогодні на сайті СОТ. 

Церемонія підписання документа пройде в Женеві (Швейцарія) на засіданні Генеральної ради СОТ о 17.15 за київським часом.

Згідно з повідомленням, Україна повинна ратифікувати протокол про вступ до 4 липня 2008 року.

Повноправним членом СОТ Україна стане через 30 днів після ратифікації документа.

http://www.dslz.gov.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика