Логотип журнала "Провизор"
Ефективна сертифікація виробництва вітчизняних лікарських засобів
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют

Ефективна сертифікація виробництва вітчизняних лікарських засобів

Забезпечення ефективної сертифікації виробництва лікарських препаратів вітчизняними підприємствами є одним із головних напрямів роботи Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення. Про це заявила заступник голови Держслужби, доктор фармацевтичних наук Тетяна Миколаївна Буднікова під час семінару «Фармацевтична система якості».

За словами заступника голови Державної служби, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року № 1419 з 01.01.2009 року усі відчизняні виробники повинні привести виробництво лікарських препаратів у відповідність до вимог GMP ЄС. Тетяна Буднікова донесла до відома громадськості, що Державною службою та Міністерством охорони здоров’я розроблено та наразі проходить погодження із суміжними міністерствами та відомствами проект Концепції фармацевтичного сектору, а також створена Рада при МОЗ по розробці та запровадженню належної виробничої (GMP), дистриб’юторської (GDP), лабораторної (GLP) и клінічної (GСP) практик.

З 2003 року в Україні реально запроваджена процедура сертифікації виробництв на відповідність до вимог GMP. Ця процедура затверджена Наказом Міністра охорони здоров’я № 391 від 30.10.02, нагадала Тетяна Миколаївна.

Семінар був організований для вітчизняних виробників фармацевтичних підприємств, та був присвячений питанням державного регулювання сфери обігу лікарських засобів, огляду останніх документів ICH (Q10 – Фармацевтична система якості) та змін до GMP ЄС. 

У заході також взяли участь представники всіх регулюючих та контролюючих органів в сфері обігу лікарських засобів — Міністерства охорони здоров’я, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, ДП «Державний фармакологічний центр» та представники 21 фармацевтичного підприємства України.

http://www.dslz.gov.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика