Логотип журнала "Провизор"
Для погашення заборгованості за акцизний збір на спирт етиловий необхідно додатково 30 млн грн.
Другие статьи из раздела: Комментарий юриста
Статья
№ 06'2009 Запровадження моделі медичного страхування: перспективи законодавчого регулювання
№ 20’2008 Що повинен знати і як має себе поводити керівник аптечної установи, якщо його хочуть перевірити представники ДСБЕЗ, УБОЗ, податкової міліції або податкової служби
№ 10’2008 Нове у законодавстві про державні закупівлі
№ 20’2007 Рейдерство, або як проводиться захоплення підприємства
№ 16’2007 Новый закон о государственном контроле
№ 18’2005 Попытка № 360, или заметки на полях эпохального документа
№ 18’2005 Правовые проблемы реализации специальных пищевых продуктов и биологически активных добавок
№ 23’2000 Юридическая консультация
№ 21’2000 Юридическая консультация
№ 19’2000 Проблемы лицензирования предпринимательской деятельности в сфере оборота лекарственных средств

Для погашення заборгованості за акцизний збір на спирт етиловий необхідно додатково 30 млн грн.

Про це заявив заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Гудзенко під час розширеного засідання Правління Об’єднаної організації роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України за участі представників МОЗ. 

Учасники засідання зауважили, що на 14 листопада 2007 року заборгованість за виплату акцизного збору перед виробниками, які використовують його при виробництві лікарських засобів, складає 12 млн грн. Однак Олександр Гудзенко пояснив, що Міністерство охорони здоров’я наразі має 3 млн грн. для його часткового погашення, тому необхідно знайти лише 9 млн грн.

Заступник Міністра також попередив, що згідно розрахунків МОЗ України, враховуючи постійний зріст обігу лікарських засобів та нарощування обсягів торгівлі, в наступному році ця сума може зрости до 97 млн грн.

Нагадаємо, що 1 січня 2004 року в Україні було підвищено ставку акцизного збору на спирт етиловий. Законом «Про Державний Бюджет України на 2007 рік» затверджено компенсацію з Держбюджету додаткових витрат, пов’язаних з цим підвищенням для виробників, що використовують цей спирт для виробництва лікарських засобів в розмірі 40 млн грн.

Крім того, під час обговорення врегулювання деяких невідповідностей до окремих нормативно-правових актів постанови Кабміну від 31.10.07 № 1288 «Про удосконалення державного контролю за якістю лікарських засобів та інших товарів, що дозволені до реалізації в аптечних закладах і їх структурних підрозділах» голова Державної служби також висловив свої пропозиції щодо вдосконалення цього документу.

На розширеному засіданні також було обговорено внесення змін та доповнень до галузевої угоди між МОЗ України, Об’єднанням організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України та Центральною Радою профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України на 2008 рік.

Наприкінці засідання до складу ООРММП України було прийнято галузеву організацію роботодавців «Фармація» Рівненської області.

http://www.dslz.gov.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика