Логотип журнала "Провизор"
В Україні існує проблема забезпечення аптечних закладів кваліфікованим персоналом, - начальник відділу ліцензування Державної служби лікарських засобів Світлана Зброжек
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют

В Україні існує проблема забезпечення аптечних закладів кваліфікованим персоналом, — начальник відділу ліцензування Державної служби лікарських засобів Світлана Зброжек

Про це заявила начальник відділу ліцензування та контролю за дотриманням ліцензійних умов Державної службі лікарських засобів і виробів медичного призначення Світлана Зброжек в інтерв’ю телекомпанії UBS. 

Особливо ця проблема стосується сільської мережі аптечних закладів, підкреслила начальник відділу ліцензування. «Майже 50%, тобто половина закладів, які працюють у сільській місцевості, не мають кваліфікованого персоналу, — зауважила Світлана Зброжек. — і це незважаючи на те, що в Україні досить вузів, які випускають спеціалістів, у сільській місцевості працювати ніхто не хоче».

В розвинутих містах — Києві Харкові, Дніпропетровську — кадрів багато, а в сільській місцевості їх бракує, вважає начальник відділу ліцензування. «І, можливо, та кількість порушень, яку ми виявляємо, криється саме в тому, що відсутні спеціалісти. Тому умови зберігання, умови відпуску, навіть предметний кількісний облік часто не відповідають ліцензійним вимогам внаслідок браку спеціалістів», — впевнена Світлана Зброжек.

«Це питання стоїть досить гостро, — підкреслила вона. — Навіть в містах не завжди можна знайти провізора, — але ж завідуючим аптечним закладом може бути тільки провізор», — нагадує начальник відділу ліцензування та контролю за дотриманням ліцензійних умов Державної службі лікарських засобів.

www.liga.net


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика