Логотип журнала "Провизор"
ЛЮГС - найкращий рятівник при ангіні
Другие статьи из раздела: Компас в мире лекарств
Статья
№ 15'2011 Пара Плюс: вошь человеческая будет занесена в Красную книгу
№ 15'2011 ДЛЯ МУДРЫХ МАМ
№ 15'2011 На все случаи жизни
№ 15'2011 DryDry поможет устранить гипергидроз
№ 14'2011 Так может,попробовать?
№ 14'2011 ПУТЕШЕСТВИЕ БЕЗ ПРОБЛЕМ
№ 14'2011 Под прикрытием
№ 13'2011 Три "С" здоровых волос от "Пантогара":свобода,сила,сексуальность
№ 12'2011 Цена жизни
№ 12'2011 «ВАРТНЕР»-домашний хирург или операция «ЧИСТЫЕ РУКИ»

ЛЮГС — найкращий рятівник при ангіні

Простудні захворювання — це те, що найбільше спричиняє неспокій в осінньо-весняний період. Один із їх проявів — це біль у горлі. Що може бути більш дискомфортним, ніж нездатність вільно розмовляти та ковтати, коли у горлі наче їжак оселився або наче ком стоїть.

Сьогоднішнє фармацевтичне різноманіття пропонує досить багато лікарських препаратів, що застосовують в отоларингології для лікування хворого горла. Але існує багато ліків із так званого «старого життя», ефективність яких доказана роками (тоді ще про доказову медицину ніхто й не згадував).

Одним із найвідоміших методів боротьби з болем у горлі є використання йоду. Ну, звісно, не спиртового розчину для використання при пораненнях, а, наприклад, препарату ЛЮГС — розчин для зовнішнього застосування, виробництва ТОВ «ДКП Фармацевтична фабрика», м. Житомир. Цей препарат використовують при ангіні катаральній, фолікулярній, лакунарній, запальних захворюваннях слизових оболонок глотки (гострий та хронічний тонзиліт, фарингіт, глосит), афтозному стоматиті. Головною діючою речовиною є, безумовно, йод, що виявляє антимікробну дію щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій, в т. ч. стрептококів, стафілококів, кишкової палички. Але до складу препарату входять також евкаліптова настойка та гліцерин, що обумовлюють ще й пом’якшуючий ефект. Таке комплексне лікування призводить до ефективного та швидкого симптоматичного лікування хворого горла. Акцентуємо увагу — симптоматичного, бо один препарат не може вилікувати простудну або вірусну хворобу в цілому, але може дуже пожвавити цей процес. Слід особо звернути увагу на те, що ЛЮГС сумісний з одночасним вживанням антибіотиків, а це притаманне не кожному препарату.

Ми всі пам’ятаємо, як багатьом із нас у дитинстві змазували горло люголем (не дуже приємно). Але ЛЮГС має дуже зручну упаковку у вигляді спрею. Розпилювач необхідно увести в порожнину рота на 2–3 см, закрити рот, затримати дихання та натиснути 2 рази на ковпачок, щоб зрошення були здійснені вправоруч, вліворуч. Препарат рекомендується застосовувати 1–2 рази на день, після прийому їжі, але з перервою не менше 6 годин, про що необхідно попередити пацієнта.

Слід також зауважити, що ціна цього препарату сумісна з різними рівнями життя наших громадян, тобто його використання якраз дуже добре вкладається
у принципи доказової медицини.

Шановний провізоре, можете сміливо рекомендувати ЛЮГС Вашим пацієнтам — вони Вам лише подякують.© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика