Полноцветная реклама в номере:

ПАНМЕД — він і в Африці ПАНМЕД.
Продукція від «MOCOM» — максимально повний вибір для бездоганної стерилізації. MOCOM — лідер у виробництві стерилізаційного обладнання — пропонує автоклави та аксессуари для стерилізації, що відповідають світовим стандартам якості та безпеки. Автоклави «Millenium B+», «Exacta», «Basic Plus». Аквадистилятори «Stillo». Ультразвукова мийка «Sonic». Апарат для пакування інструментарія «Xelia». Офіційний дистриб’ютор в Україні: «ТЕХНОДЕНТ ПРОЕКТ».
«Kettenbach» — ваш головний партнер у стоматологічному світі. Офіційні дилери фірми «Kettenbach» в Україні: «ІНСПЕ», «МЕРИДІАН», «УКРДЕНТ».
Стоматологічна колекція. Подарунок від фірми «ВладМиВа» у новому році!!! Ми знижуємо ціни: з 1 січня 2004 року знижуються ціни на такі стоматологічні цементи: — цинкофосфатний «Уніцем» (100 г + 60 г) — 8,9 грн.; — силікатний «Белацин» (50 г + 30 г) — 8,4 грн.; — силікофосфатний «Беладонт» (50 г + 30 г) — 7,9 грн. Представник на території України: ЧФ «Денталюкс»
Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства; Міністерство охорони здоров’я України; Асоціація стоматологів України; Підприємство «МЕДВІН» запрошують на виставки та конференції у 2004 році. СТОМАТОЛОГІЯ. Львів — 3–6 лютого; Київ — 17–20 лютого; Донецьк — 2–5 березня; Одеса — 30 березня – 2 квітня; Харків — 6–9 квітня; Київ — 27–30 квітня; Сімферополь — 12–15 травня; Київ — 2–5 вересня; Дніпропетровьск — 5–8 жовтня; Одеса — 26–29 жовтня; Київ — 8–11 грудня.
«СТОМАТОЛОГИЧЕСКИЙ САЛОН ’2004». Приглашаем вас: на 15-й МОСКОВСКИЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ФОРУМ, в рамках которого пройдет XII Всероссийская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы стоматологии-2004» и крупнейшая в России и СНГ международная выставка «СТОМАТОЛОГИЧЕСКИЙ САЛОН ’2004».
«СТОМАТСЕРВІС». Завжди у наявності зі складу в Києві стоматологічні установки «SIRONA C8» та рентгенкомплекси у будь-якій комплектації. «SIRONA C8»: — німецька якість — гарантія довголітньої роботи; — нове покоління робочого місця — SIRONA C8; — відмінне поєднання якості та ціни. «HELIODENT DS»: для звичайної та цифрової рентгенівської зйомки; короткий час експонування до 0,01 сек. «T1 CONTROL» — для точного, енергійного лікування — 250000 об./хв.; — ніякого засмоктування пилу, що утворився від роботи пилу. «T1 LINE» — нова система наконечників, адаптована до системи «T1 ТИТАН»; — вибір з підсвітленням або без нього, з 1-3 змінними розпилюючими жиглерами; — відповідність стандарту ISO-з’єднанню.
Ультракаин® Д-С, Ультракаин® Д-С форте. Надежное обезболивание для вашего пациента! Оригинальный немецкий анестетик, гарантированная эффективность и безопасность, уверенность в результате. «Авентис Фарма».
 


кстати
Как ни странно, уже несколькими исследованиями было доказано, что какао-порошок, входящий в состав шоколада, содержит вещества, препятствующие образованию кариеса.
Яндекс.Метрика