Полноцветная реклама в номере:

Камера «ПАНМЕД-1» — порядок, про який мріють усі.
Надійний партнер для досконалої роботи. Стоматологічна установка STERN 200. Офіційний представник в Україні — «Технодент Проект».
Імудон®. Ефективний захист слизової оболонки ротової порожнини та глотки. Solvay Pharma.
Стоматидин® розчин. Знищує будь-яку інфекцію в ротовій порожнині. Bosnalijek Pharmaceuticals.
Система вибілювання Beyond — додаткове джерело прибутку для вашого кабінету. Білосніжна усмішка всього за 30 хвилин! Для вибілення зубів достатньо лише однієї процедури. Формуємо дилерську мережу. Ексклюзивний представник «Beyond Technology Corporation» (США) — ТОВ «ЕКСІМ».
Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства; Міністерство охорони здоров’я України; Асоціація стоматологів України; Підприємство «МЕДВІН» — запрошують на виставки та конференції у 2003 році. 25-та міжнародна спеціалізована виставка «МЕДВІН: СТОМАТОЛОГІЯ» — Київ 2–5 грудня.
6–8 листопада у Львові: Міжнародна стоматологічна виставка Дентал-УКРАЇНА. Стоматологічне обладнання та інструмент. Стоматологічні витратні матеріали та лікувальні препарати. Сучасні технології в стоматології.
Система дентальных имплантатов Vitaplant — надежно и доступно. Фирма «Витадент».
Віртуозність — це у ваших руках. ПроРУТ Мінерал Триоксид Агрегат. Матеріал для відновлення дентину кореневих каналів. Нова біла формула.
Лесной бальзам. Специалист по защите десен.
Ультракаин® Д-С, Ультракаин® Д-С форте. Надежное обезболивание для вашего пациента! Оригинальный немецкий анестетик, гарантированная эффективность и безопасность, уверенность в результате. «Авентис Фарма».
 


кстати
Если у одного из однояйцевых близнецов не хватает того или иного зуба, как правило, такой же зуб отсутствует и у другого близнеца.
Яндекс.Метрика